استقرار نیروهای حزب الله در دمشق

خبر فوری 


منابع آگاه لبنانی از استقرار 10 هزار نیروی حزب‌الله لبنان در دمشق برای ممانعت از سقوط نظام اسد در زمان حمله آمریکا خبر دادند.

به گزارش ایسنا، منابع آگاه لبنانی در گفت‌وگو با روزنامه عربستانی عکاظ اعلام کردند که حزب‌الله لبنان خود را برای دو ماموریت مهم در سوریه در زمان حمله آمریکا به این کشور آماده کرده است.

این منابع تاکید کردند: ماموریت اول ممانعت از سقوط دمشق به دست مخالفان سوری است که به این منظور نزدیک به 10 هزار نیروی حزب‌الله در دمشق مستقر شده است.

این منابع عنوان داشتند: ماموریت دوم حزب‌الله لبنان آمادگی برای پاسخ موشکی به سمت اسرائیل در صورت وخیم شدن شرایط علیه نظام سوریه و در زمان حمله آمریکا خواهد بود.

/ 2 نظر / 213 بازدید
سیدعلی هاشمی

سلام وب بسیار زیبایی دارید.... انشاءالله به زودی عدل برپا خواهدشد. دعا-یاعلی

عصر ظهور

سلام دوست عزیز از شما دعوت می شود جهت شرکت در هفتمین اجرای برنامه حلقه های 40 نفره منتظران برای دعا و نیایش همگانی در روز اربعین حسینی (2 دی ماه 1392) پست زیر را مطالعه نموده و در صورت آمادگی، به جمع ما بپیوندید و با حضورتان آن را نورانی تر کنید: http://albeyatolellah.blogfa.com/post/109 منتظر شما هستیم؛ حتی به میزان مطالعه این برنامه آسمانی و اظهار نظر شریف تان ... باعزت و سربلند باشید زیر سایه و پرچم امام زمان (ع) یا مهدی